Agroturystyka U Gałów

Opinie


Autor / data: Przemek | 2015-02-09
Treść komentarza:Miejsce zdecydowanie godne polecenia !! Piękny widok na górskie szczyty, cicha okolica, pokoje i łazienki bardzo schludne. A co najważniejsze bardzo mili gospodarze i obłędnie pyszne jedzenie , w ilościach nie do przejedzenia :):) Zdecydowanie polecam !

Autor / data: Halina Gibas | 2017-08-18
Treść komentarza:U pani Małgosi jestem juz kilka razy i za każdym razem jest super pokoje czyściutkie,jedzenie pyszne,widoki z balkonu przepiękne wszędzie blisko kazdy ma co zwiedzać i co ważne mozna z pieskiem przyjechac tak że polecam kazdemu kto chce miło spędzić urlop

Autor / data: Kozak Waldemar | 2018-08-05
Treść komentarza:Mogę powiedzieć stanowczo to samo co pani Halina i dodam jeszcze to, że przez 10 dni przytyłem 4 kg.Jedzenie wspaniałe i dobre jak u mamy.Wszystko świeże a własne wyroby robią swoje. Tak że z całą powagą serdecznie polecam jak i latem, tak i zimą.

Autor / data: Bożena Galewska | 2018-08-14
Treść komentarza:Wracam do Pani Małgosi po raz kolejny w tym roku. Co mnie tam zachwyca. Przede wszystkim osobowość Pani Małgosi, jej podejście do klienta, uprzejmość, profesjonalizm w tym co robi, kultura osobista. Trzy wisienki na torcie to: piękne krajobrazy, wyśmienite jedzenie, niskie ceny pobytu. Polecam wszystkim serdecznie.

Autor / data: Magdalena | 2019-02-18
Treść komentarza:Parking pod domem. Za oknem widok na Tatry w całej okazałości. Gospodarze sympatyczni, elastyczni i pomocni. Kuchnia Pani Małgorzaty powoduje, że diety idą na bok, a dzieci niejadki zjadają pyszne domowe zupy. Okolica cicha i spokojna, można naładować baterie. Łóżka wygodne, zatem po pieszych wędrówkach ciało dobrze się regeneruje. Polecam gorąco zarówno rodzinom z dziećmi jak i samotnikom. To dobre, uczciwe miejsce na spędzenie urlopu.

Autor / data: Halina Gibas | 2019-12-28
Treść komentarza:Tym razem było spotkanie rodzinne u p.Małgosi spędziliśmy święta było super te 10 dni tak szybko zleciały że nie chcieliśmy jeszcze wracać ale cóż inni czekali juz na nasz pokoj żeby spedzić sylwestra i nowy rok dodam że jedzenie było jak zawsze super polecam tam naprawdw jest super


  Dodaj swój komentarz

Kod:

9786a

Przepisz kod:
Imię i nazwisko:
Treść komentarza: